You are currently viewing Robotniiduk – mis see on ja kellele mõeldud?

Robotniiduk – mis see on ja kellele mõeldud?

Husqvarna Kuressaare

Tehnoloogia kiire areng pakub inimestele üha rohkem võimalusi rutiinsete igapäevatoimetuste kiirendamiseks ja lihtsustamiseks. Aastal 2022 on keeruline leida valdkonda, kus tipptehnoloogia ei muudaks ühiskonna tegutsemist ressursi- ja ajasäästlikumaks. Üheskoos kiire tehnoloogia arengu, ühiskonna teadlikkuse kasvuga rohelise jalajälje jätmise kohta ja üleüldise igapäevatoimetuste hõlbustamiseks pakub tehnoloogia keskkonnasõbralikke ja efektiivseid lahendusi aastal 2022 rohkem kui kunagi varem.

Nii on see ka aiandusvaldkonnas. Robotniidukite osakaal Eestimaa majapidamistes on viimasel paaril aastal teinud hüppelise kasvu ning aasta-aastalt võetakse robotniidukit kui suvel asendamatut pereliiget aina enam omaks. Kui lasta keskmisel eestlasest majaomanikul nimetada mõnda kvaliteetset aiatehnika brändi, kõlab tihti vastuseks Husqvarna. Nii on see ka robotniidukite valdkonnas. Robotniidukite teerajaja ja turuliider on vaieldamatult Husqvarna.

Miks robotniiduk?

Robotniiduk on keskkonnasõbralik – keskmine aastane eletrikulu olenevalt krundi suuruseston 3-15€. Masin on nii kütuse- kui müravaba. Robotniiduk kingib aega. 2000m2 suurusemurukrundi omanik kulutab hooajas keskmiselt 48 tundi muru niitmisele.

See on kaks ööpäeva! Kuidas tundub?

Kui sel hooajal on suvel kaks vaba päeva lisaks tegelemaks sellega, mida suvel tegelikult teha soovid?

Husqvarna robotniidukite sortimendist leiab sobiva uue pereliikme endale igaüks.

Olgu tegu nii väikese majapidamise kui suure taluhooviga – Husqvarna Automower® robotmuruniidukite tootevalik katab ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused.

Husqvarna Automower® robotmuruniidukitega saad lähemalt tutvuda siit  või kaupluses kohapeal.

https://www.husqvarna.com/ee/tooted/robotniidukid/